Msi Menteşe Değişimi

Msi Menteşe Değişimi

msi mentese değişimiMsi menteşe değişimi Notebookunuzu ekrana bağlayan menteşeler kırıldığında kullandığınız notebooktan istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. msi menteşe değişimi  yapan bir firma olarak sizlere en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamaktayız.

Düşürme, darbe alma ve ya notebookun fazla ısınmadan dolayı, notebookların menteşeleri kırılabilir ve ya yerinden çıkabilir. Menteşesi çıkmış bir notebooklardan da istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. İşte bu sebeple en iyi kaliteli hizmeti veren firmamızı seçerek menteşe değişimi onarımından faydalanabilirsiniz.

Menteşesi kırık olan ve tamiri yapılmayan notebooklarınızı açıp kapatarak kozmetik ve daha ciddi sorunlara yol açabilirsiniz. Bu sebeple notebookunuzun menteşesi kırılır kırılmaz değişimini yaptırmanız önerilmektedir.

Notebook Menteşe Değişimi Onarımı Neden Önemlidir?

Menteşesi kırık bir notebook kozmetik sorunlar yaşayabilir, cihaz kasasında ciddi derin çiziklere sebep olabilir ve hasarlara yol açabilir. Bu sebeple kırık olan bir menteşeyi değiştirmek ve onarımını yaptırmak oldukça önemlidir.

MSİ Servis İzmir firması olarak müşterilerimize en iyi kalitede hizmeti sunmayı amaçladığımız için menteşe değişimi onarımı hizmetinde uzman ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Bizimle iletişime geçerek notebookunuzun kırık olan menteşesi hakkında bilgi verebilir ve sizlere en iyi hizmeti sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Kopan ve ya kırılan menteşeler notebookunuza ciddi hasarlar verebilir. Firmamız tarafından yapılan menteşe onarımı değişimi işlemleri sırasında notebookunuza zarar verecek maddeler kullanmıyoruz. Özel kimyasal dolgu macunları ve ısı ile fırınlama işlemi yaparak daha sonra ise donan kimyasal yapıştırıcılar kullanmaktayız.

Notebook Menteşe Değişimi Onarımı Fiyatları Nasıldır?

Sizlere en uygun fiyatlı menteşe değişimi onarımı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu sebeple kalitemizden ödün vermeyerek sizlere hem en iyi kaliteyi ve uygun fiyatlı hizmeti sağlamaktayız.

kasa değişimi onarımı işlemlerinde kırılan menteşenin ciddiliği ve büyüklüğü oldukça önemlidir. Eğer menteşe hafif bir şekilde yerinden çıkmışsa hem değişim onarımı hem de maliyeti daha az fiyatlı olacaktır. Fakat menteşesi ciddi şekilde kırılmış olan notebooklar uzun süre serviste kalabilir ve uzun işlem gerektirebilir.

Msi menteşe değişimi onarım işlerimin uzunluğu ve ciddiliği, notebookunuzun marka ve modeli gibi unsurlar fiyat konusunu etkilemektedir. Notebookunuzu daha iyi performans ile uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kasa değişimi işlemini en iyi hizmet veren firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat